BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

La Mar

2010-11-04

Esu: dvikojis primatas (kaip ir visi), besistengiantis mąstyti neprimityviai (kaip vienetai). Aš - tai kaulai ir oda, gyvybės ir įkvėpimo pasisemianti iš vienintelio, kurio nepaliksiu, kol būsiu - iš gyvenimo.

Gyvenu: meile pačiam gyvenimui, neišblėstančia dėl nuolatinio kitimo. Žiūrintiems paviršutiniškai - lengvai ir nuobodžiai, iš tiesų matantiems - taip, kad jie pasijaučia tik egzistuojantys.

Kvėpuoju: egoizmu, vadinamu mėgavimusi gyvenimu, atmieštu pasaulio lavonėliais. Šypsenomis ir ašaromis, žmogyčių ar savo pačios. Jūra. Ir vyriškais kvepalais. Būtinai jais.

Girdžiu: ką noriu girdėti ir tai, ko kiti nenori, kad girdėčiau. Klausa - mano profesinė liga, tad nenustebk, jei nugirsiu, kaip dauginasi Tavo ląstelės ir mintys žudo viena kitą.

Matau: mažyčius akmenėlius didmiesčių peizaže ir neaprėpiamas metalo konstrukcijas, žiūrėdama į smėlį. Kartais, kai prireikia, užsimerkiu, kad geriau išjausčiau, kur reikia eiti, bet ne taip ilgam, kad apakčiau.

Siekiu: tobulybės per virsmą. Perfekcionizmo trupinius sulipdyti į visumą ir patekt ten, kur patenka išrinktieji. Atsiplėšti nuo kūno ir pajusti visatą.

Geriu į save: visa, kas aukščiau statistikos ir leidžia neprarasti savitumo. Visa, kas lieka nesugerta minios, o, kaip paaiškėja, lieka nepaprasčiausi dalykai.

Čia: palieku perfekcionizmo trupiniais nubarstytų psichodelinių minčių dalis. Naiviai tikiuosi, kad nors vienas žmogus panorės atsimerkti ir susigrąžint spalvas į savo pasaulį.


Rodyk draugamsRašyk komentarą